O NÁS

 

V salonu Anjuli upravují vaše pejsky tři psí kadeřnice:

Kateřina Motejzíková (*1966) - tel.: 603 836 081

zakladatelka Salonu Anjuli (o vzniku salonu a jejích střihačských začátcích si můžete přečíst v kapitole "moje střihačské začátky")

Vystudovala střední školu se zaměřením na výtvarnou výchovu. Výtvarné cítění využívá i při vytváření slušivých psích střihů. V současné době vlastní bílou královskou pudlí dámu Bellu, černou, také velkou pudlí slečnu Matyldu a malou rošťandu- stříbrnou toy pudlici Dorotku.  Plemeno pudl jí provází životem již více než 20 let.

Práce psího kadeřníka by ale pro ni byla velmi fádní, pokud by upravovala jen jedno plemeno, proto velmi ráda vymýšlí nové slušivé střihy psím křížencům i plemenům, která ve standardu střihovou úpravu nemají.

Kateřina také pořádá kurzy stříhání psů pro začátečníky a pokročilé, při nichž se snaží zúčastněným předat co nejvíce ze svých zkušeností a vědomostí o psech a jejich úpravě.

 

Lucie Motejzíková (*1987) tel.: 737 983 557 - English speaking

starší dcera majitelky salonu od malička asistovala při stříhání pejsků, a proto byla jen otázka času, kdy se sama do této činnosti pustí. První pejsky svých školních kamarádek upravovala už v patnácti letech a po studiu na střední obchodní škole se začala této profesi věnovat naplno.

Lucie je majitelkou velkého bílého pudla Aladina a velkou bílou pudlí slečnu Jasmínku. S pejsky aktivně sportuje a především na nich se zdokonaluje v náročné úpravě pudlích výstavních střihů.

Lucie se také v našem salonu specializuje na TRIMOVÁNÍ hrubosrstých plemen psů, a to i na výstavní úpravu.

Lucie se také věnuje fyzioterapii a masáži psů. Během kurzů, které jsou v salonu pořádány předává svoje znalosti z tohoto oboru formou přednášek s názornými ukázkami masáže psů.

 

Naše úspěchy:

Kateřina Motejzíková

 • Nejlepší moderní střih (klubová výstava KPaCHP Konopiště 16.5.2009) - pes: Annabel Royal Team
  konopiste 16.5....
 • Nejlepší moderní střih (klubová výstava KPaCHP Praha 8.1.2011) - pes: Artemio White and Black
  novorocni 2011
 • Nejepší moderní střih (klubová výstava KPaCHP Praha 10.12.2011) - pes: Aladin Bohemia Anjuli
  advent 2011
 • Nejlépe upravený voříšek (Voříškiáda, Lysá nad Labem) - pes: Falco

 

Lucie Motejzíková

 • Nejlepší moderní střih (klubová výstava KPaCHP Praha 7.1.2012) - pes: Eclair z Hlubockého Dvora
  novoron 2012

 

Karolína Kráslová (*1974) tel.: 774 141 051

Karolína s námi je v salonu Anjuli od září 2011, ale v profesi psí kadeřnice působí již řadu let. Stejně jako její maminka stříhala pejsky v salonu Hetty v Praze 8. Do salonu přivedla spoustu svých spokojených zákazníků a stala se jeho posilou.

Sama má doma tři pejsky, veselou maltézačku Meggie a malé naháčky Kojaka a Fanouška.

Karolína provozuje salon také v Čisovicích u Mníšku pod Brdy (Praha západ) - více info na www.strihanipsu-karla.cz


Všechny psí kadeřnice jsou připraveny odvést co nejlepší práci, abyste se Vy i Vaši pejsci do salonu Anjuli rádi vraceli.

 

Svoji kadeřnici si samozřejmě můžete vybrat a pokud budete spokojeni, nahlašte už při objednávání pejska,  která z nás vám má pejska ostříhat.