Kurz stříhání psů pro začátečníky - dvojice

 

 

Tento kurz je určen pro zájemce , kteří si chtějí zřídit salon pro psy a podnikat v tomto oboru od počátku ve dvojici.
Kurz trvá stejně jako "kurz pro začátečníky - samoplátce", 20 pracovnich dní, od 9.00 cca do 15.00 hod, je však cenově zvýhodněný.


Cena kurzu pro jednu osobu je 15.800,- Kč


Během kurzu se snažíme naučit dvojici dobře spolupracovat , rozdělit si práci a pomáhat si při manipulaci s pejskem.
Dbáme na to , aby se oba účastníci naučili používat veškeré profesionální náčiní a techniky střihu. Každý z nich by po zakončení kurzu měl umět upravit svěřeného pejska i samostatně.
Klademe však větší důraz na rozdělení si jednotlivých úkonů a využití dovedností, které jednotliví účastníci ovládají lépe... Někomu se více daří při práci se stříhacím strojkem , druhý lépe stříhá nůžkami..
Cílem takové spolupráce je zefektivnění práce a zejména zkrácení doby úpravy psích zákazníků

 

Pejsky - modely na kurz vybíráme z naší databáze, do které se sami zákazníci hlásí a tím souhlasí s úpravou pejska v rámci kurzu. Jde většinou o pejsky menší, klidnější a zvyklé na manipulaci.

Veškeré náčiní a vybavení salonu je vám po dobu konání kurzu k dispozici, vyzkoušíte si práci s různými typy stříhacích strojků, nůžek, hřebenů, kartáčů, trimovacími noži...proto bude pro vás snazší si vybrat potřebné náčiní pro vaši budoucí práci. Po celou dobu budete pracovat na profesionálních stolech s možností regulace výšky, naučíte se pracovat s výkonnými profi vysoušeči a kvalitním střihačským náčiním.

.
Po absolvování 15 dnů v salonu prověřujeme vaše znalosti pomocí písemného testu. Po skončení kurzu, tedy absolvování všech 20ti lekcí, nám své umění předvedete při závěrečné zkoušce, kdy společně upravíte dvě plemena psů do slušivého střihu. (na zkoušku si musíte pejska sehnat sámi)


Po úspěšném zakončení zkoušky  dostanete " Osvědčení o absolvování kurzu stříhání psů" a můžete začít pracovat jako střihač psů na živnostenský list - profese je zahrnutá v živnosti: "Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby)"

 

Práce se psy v salonu, stejně tak i v průběhu kurzu,  je fyzicky náročná a není tedy vhodná pro osoby se zdravotním omezením či zdravotními problémy.

 

Cena kurzu: 15.800 - / 1 osoba - splatnost do 10 ti dnů od Vaší registrace!

Dvojice platí celou částku pro oba pod jedním variabilním symbolem.

Proto si, prosím, vše dobře rozmyslete a neregistrujte se, aniž byste si přečetli celé info o kurzu, případně nás kontaktujte na tel.: 603 836 081 a zeptejte se na podrobnosti o průběhu kurzu.


Platební údaje Vám budou zaslány po zaregistrování na Vámi uvedený e-mail v přihlášce.

Po připsání částky na náš účet obdržíte e-mailem potvrzení o zaplacení (daňový doklad)

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vaši účast na našem kurzu.


Po vyplnění přihlášky vyčkejte, budeme vás co nejdříve kontaktovat, abychom si dohodli termín nástupu a průběh kurzu dle vašich časových možností.


Přihláška ZDE