Kurz stříhání psů pro pokročilé

 

Tento kurz je určen pro absolventy  kurzů pro začátečníky nebo pro zájemce, kteří již se stříháním psů mají nějaké zkušenosti - upravují si vlastní psy, pejsky přátelům apod.

 

Kurz trvá 12 dní a je upraven podle potřeb a zájmu uchazeče o jednotlivá plemena psů.

 

Předpokladem pro nástup na tento kurz je znalost práce s profesionálním náčiním pro úpravu psů - práce se stříhacím strojkem s výměnnými stříhacími hlavami, jejich správné použití, umění psa na stříhání dobře připravit - kvalitně vyčesat, vykoupat a vysušit profi vysoušečem, umět správně použít kartáče, hřebeny, nůžky, trimovací nože a další běžné pomůcky pro úpravu psů v salonech.

 

Tyto dovednosti již během kurzu pro pokročilé neučíme, kurz je zaměřen zejména na zdokonalení se ve stříhání a trimování psů, důraz je kladen na preciznost provedeného střihu, samostatnost a správný výběr náčiní na danou srst psa.

 

Během kurzu se v práci střihače psů zdokonalíte, protože již intenzivně stříháte a pracujete spolu s námi na psích modelech, které nám zapůjčují zákazníci.. Zaměříme se na detaily střihu, líbivost a preciznost úpravy a zrychlení práce tak, abyste po absolvování kurzu dokázali získat co nejvíce spokojených zákazníků.

 

Náčiní a vybavení salonu je vám po celou dobu zapůjčeno, ale můžete pracovat i s náčiním vlastním, abyste sami posoudili, zda jste dobře vybaveni a nic vám pro samostatnou práci ve vlastním salonu nechybí:-)

Cena kurzu: 12.000,-Kč

Platební údaje Vám budou zaslány po zaregistrování na Vámi uvedený e-mail v přihlášce.

Po připsání částky na náš účet obdržíte e-mailem potvrzení o zaplacení (daňový doklad)

Platbu za kurz je nutné uhradit do 10ti dnů od podání přihlášky - registrace. Pokud tak neučiníte, bude Vaše registrace po předchozím upozornění stornována.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vaši účast na našem kurzu.

Přihláška ZDE

Po vyplnění přihlášky vyčkejte, budeme vás co nejdříve kontaktovat, abychom upřesnili termín nástupu a další průběh kurzu.