Rekvalifikační kurz stříhání psů pro začátečníky

 

Místo konání kurzu: Salon Anjuli, Svatoslavova 18, Praha 4 - Nusle

 

Lektoři: Kateřina, Lucie a Petra Motejzíkovy

 

Časový rozvrh: 20 lekcí - dní, v pracovních dnech od 9.00 do cca 15.00 hod.

 

Termíny jednotlivých lekcí si určí účastník sám dle svých časových možností alespoň na týden dopředu.

Tento kurz je určen pro zájemce, kteří se chtějí věnovat práci střihače spíše zájmově, při další práci, jako koníček, nebo již nějaké zkušenosti maji ..20 lekcí nestačí k výuce profesionálního střihače.

Kurz probíhá v běžném provozu salonu, teorie není vyučována samostatně, vše se účastníci učí během praxe. Náplní kurzu je zejména výuka samotné úpravy jednotlivých plemen psů, správná manipulace se psy, včetně starších, nemocných nebo agresivních pejsků. Během kurzu se naučíte pejska správně na střih připravit, vykoupat, rozčesat, vysušít...vybrat správnou kosmetiku pro danou srst a následně s pomocí lektora upravit pejska do požadovaného střihu.

Pejsky - modely na kurz vybíráme z naší databáze, do které se sami zákazníci hlásí a tím souhlasí s úpravou pejska v rámci kurzu. Jde většinou o pejsky menší, klidnější a zvyklé na manipulaci.

Veškeré náčiní a vybavení salonu je vám po dobu konání kurzu k dispozici, vyzkoušíte si práci s různými typy stříhacích strojků, nůžek, hřebenů, kartáčů, trimovacími noži...proto bude pro vás snazší si vybrat potřebné náčiní pro vaši budoucí práci. Po celou dobu budete pracovat na profesionálních stolech s možností regulace výšky, naučíte se pracovat s výkonnými profi vysoušeči a kvalitním střihačským náčiním.

Snažíme se vybrat pro nácvik co nejvíce plemen psů, popř.alespoň předvedeme a vysvětlíme úpravu plemen, která nejsou v databázi modelů. Pokud budete chtít během kurzu upravit pejska, kterého vám někdo zapůjčí, popř.budoucího zákazníka, je možné jej zařadit do programu výuky. Je ale potřeba dohodnout tuto úpravu s lektorem alespoň týden dopředu.

Po absolvování 15 dnů v salonu prověřujeme vaše znalosti pomocí písemného testu. Po skončení kurzu, tedy absolvování všech 20ti lekcí, nám své umění předvedete při závěrečné zkoušce, kdy upravíte vámi vybraného pejska  do slušivého střihu. (na zkoušku si každý musí pejska sehnat sám)

Po úspěšném zakončení zkoušky  dostanete " Osvědčení o absolvování kurzu stříhání psů" a pokud jste šikovní a odvážní :), můžete začít pracovat jako střihač psů na živnostenský list - profese je zahrnutá v živnosti: "Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby)".

V případě, že si ještě zcela nevěříte, doporučujeme Vám absolvovat ještě 12 denní kurz pro pokročilé, abyste získali více praxe.

 

Práce se psy v salonu, stejně tak i v průběhu kurzu,  je fyzicky náročná a není tedy vhodná pro osoby se zdravotním omezením či zdravotními problémy.

 

Cena kurzu: 19.500,- splatnost do 10 ti dnů od Vaší registrace!

Proto si, prosím, vše dobře rozmyslete a neregistrujte se, aniž byste si přečetli celé info o kurzu, případně nás kontaktujte na tel.: 603 836 081 a zeptejte se na podrobnosti o průběhu kurzu.


Platební údaje Vám budou zaslány po zaregistrování a absolvování vstupního pohovoru na Vámi uvedený e-mail v přihlášce.

Po připsání částky na náš účet obdržíte sms potvrzení o zaplacení, daňový doklad obdržíte při nástupu na kurz.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vaši účast na našem kurzu.


Přihláška ZDE


Po vyplnění přihlášky vyčkejte, budeme vás co nejdříve kontaktovat, abychom si dohodli termín nástupu a průběh kurzu dle vašich časových možností.