KURZY STŘÍHÁNÍ PSŮ

 

Kurzy stříhání psů jsou již opět v plném proudu, letos výjimečně budou probíhat i během letních měsíců. Termín kurzu vyberte dle stávajících volných míst.

 

 

Salon Anjuli nabízí několik typů kurzů pro začátečníky i pokročilé střihače psů. Kurzy pořádáme již více než 15 let a můžeme se pochlubit velmi dobrými výsledky našich absolventů - většina provozuje vlastní salony nebo se profesi střihače psů věnuje alespoň zájmově.

 

Naše kurzy probíhají ve velmi dobře vybaveném, prostorném rodinném pražském salonu. Salon Anjuli má dlouholetou tradici - téměř 30 let, proto můžeme nabídnout kvalitní výuku a předvést velké množství psích plemen, která denně projdou rukama střihaček.

 

Náš přístup k jednotlivým žákům je velmi individuální, výuka probíhá v klidu, s přihlédnutím ke schopnostem jednotlivců. Praxe probíhá výhradně na zapůjčených psích modelech, nikoliv na běžných psích zákaznících. Pejsci jsou pečlivě vybíráni tak, aby bylo možné dobře ukázat správnou úpravu, tedy preferujeme pejsky klidné, dobře udržované, s tolerantními majiteli.

 

Na rozdíl od mnoha jinde nabízených kurzů nám jde o preciznost a kvalitu výuky, proto zajišťujeme potřebné množství psích modelů tak, aby každý žák samostatně pracoval a ostříhal svěřeného pejska zcela kompletně. Pouze v případě málopočetných plemen střih předvádí lektor.

 

K dispozici je veškeré vybavení k úpravě psů, čisté zázemí pro občerstvení, možnost konzultace s lektory - poradenství v oblasti podnikání, kalkulace nákladů, kontakty na obchodníky s vybavením pro střihače psů aj.

 

V salonu pracujeme s nejmodernějšími nástroji, které naučíme žáky používat, dbáme na správné postupy při práci, bezpečnost a zejména odbornou manipulaci se svěřenými psy. Od začátku kontrolujeme správný úchop nůžek, strojku a ostatního náčiní, aby nedošlo k poranění žáků ani psů. Součástí výuky je také seznámení s desinfekčními prostředky a vhodnou kosmetikou pro daný typ srsti. V průběhu kurzu předvedeme práci se štěňaty, která ještě na úpravu nejsou zvyklá a velmi starými nebo agresivními psy, kdy je velmi důležitý klidný přístup a správná manipulace.

 

Maximální počet uchazečů je 8, preferujeme však méně obsazený kurz, abychom zajistili klidný průběh výuky. Obvykle současně vyučujeme 3-4 žáky. Naším cílem je, aby po skončení kurzu byl absolvent připraven precizně ostříhat většinu běžných plemen psů ve svém salonu, popř. nabídneme další praxi v podobě kurzu pro pokročilé, nejsme-li si jisti, že je na samostatnou činnost připraven. Vše ale záleží hlavně na samotném uchazeči, jeho zájmu o práci střihače, dosavadním zkušenostem, šikovnosti a také talentu.

 

Ne každý, kdo se kurzu zúčastní, je schopen tuto práci vykonávat. Někdo přecení své síly, jiný zjistí, že jde opravdu o namáhavou práci nebo nemá správný vztah ke psům...ale kdo nezkusí - neví :-)

 

Pokud jsme vás neodradili a jste připraveni se stát  psím kadeřníkem, máte pejsky rádi, i když vám vždycky nedají vše zadarmo, vyberte si některý z nabízených kurzů a přidejte se na pár týdnů k nám do veselé party:-)..my uděláme všechno pro to, abyste se stali jedním z nás..

 


1.AKREDITOVANÝ REKVALIFIKAČNÍ KURZ "STŘIHAČ PSŮ"

 

Cena kurzu: 27.000,- Kč

 

Kurz pro zájemce o profesní rekvalifikaci"střihač psů".

Tento kurz je určen jak pro samoplátce, tak pro ty, kteří žádají o proplacení kurzu úřad práce.

Tento kurz probíhá denně od pondělí do pátku, 6 týdnů a je zakončen zkouškou před autorizovanou osobou.

 

Termíny akreditovaných kurzů:

 

1.6. - probíhá

15.6. - obsazeno

10.8. - obsazeno

7.9. - 1 volné místo

28.9. - 1 volné místo

12.10. - 2 volná místa

 

 

Více info a přihláška ZDE

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

2. INTENZIVNÍ REKVALIFIKAČNÍ KURZ STŘÍHÁNÍ PSŮ PRO ZAČÁTEČNÍKY

pro samoplátce

Cena kurzu: 19.500,- Kč

Kurz je určený pro začátečníky i mírně pokročilé, kteří se chtějí věnovat práci střihače psů a kurz si uhradí sami.

 

Po skončení kurzu obdrží absolventi "Osvědčení o absolvování kurzu stříhání psů" a mohou se dále samostatně věnovat profesi střihače psů.

 

(V případě ihned následujícího kurzu pro pokročilé viz níže, sleva 1.500,- .

Celkem 30.000,-Kč... 20+12 dní .

Platba musí proběhnout současně pro oba kurzy.)

 

 

Termíny nástupu na kurzy pro samoplátce:

 

Po dohodě s lektorem si vyberete 20 dní (příp.30) lekcí

 

Termíny kurzů:

 

24.2.2020 - probíhá

15.6.2020 -  obsazeno

10.8.2020 - obsazeno

7.9.2020 -  2 volná místa

 

 

více info a přihláška ZDE

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

3.INDIVIDUÁLNÍ KURZ STŘÍHÁNÍ PSŮ PRO POKROČILÉ - pro samoplátce

Cena kurzu: 12.000,- Kč

 

Kurz je určený pro absolventy našich kurzů pro začátečníky.

 

Kurz trvá 12 dní v běžném provozu salonu a je zaměřen zejména na praxi...

 

Nástup a průběh kurzu je zcela individuální, většinou přímo navazuje na předešlý kurz pro začátečníky.

Po dohodě s lektorem si před nástupem na kurz vyberete 12 dní, na které vám lektor zajistí psí modely na stříhání.

 

Po skončení kurzu obdrží absolventi "Osvědčení o absolvování individuálního kurzu stříhání psů pro pokročilé".

Registrace na tento typ kurzu je možná pouze přímo v Salonu Anjuli po dohodě s lektorem.