KURZY STŘÍHÁNÍ PSŮ

Salon Anjuli nabízí několik typů kurzů pro začátečníky i pokročilé střihače psů. Kurzy pořádáme již více než 15 let a můžeme se pochlubit velmi dobrými výsledky našich absolventů - většina provozuje vlastní salony nebo se profesi střihače psů věnuje alespoň zájmově.

 

Naše kurzy probíhají ve velmi dobře vybaveném, prostorném pražském salonu. Salon Anjuli má dlouholetou tradici - téměř 30 let, proto můžeme nabídnout kvalitní výuku a předvést velké množství psích plemen, která denně projdou rukama střihaček.

 

Náš přístup k jednotlivým žákům je velmi individuelní, výuka probíhá v klidu s přihlédnutím ke schopnostem jednotlivců. Praxe probíhá výhradně na zapůjčených psích modelech, nikoliv na běžných psích zákaznících. Pejsci jsou pečlivě vybíráni tak, aby bylo možné dobře ukázat správnou úpravu, tedy preferujeme pejsky klidné, dobře udržované, s tolerantními majiteli.

 

Na rozdíl od mnoha jinde nabízených kurzů nám jde o preciznost a kvalitu výuky, proto zajišťujeme potřebné množství psích modelů tak, aby každý žák samostatně pracoval a ostříhal svěřeného pejska zcela kompletně. Pouze v případě málopočetných plemen střih předvádí lektor.

 

K dispozici je veškeré vybavení k úpravě psů, čisté zázemí pro občerstvení, možnost konzultace s lektory - poradenství v oblasti podnikání, kalkulace nákladů, kontakty na obchodníky s vybavením pro střihače psů aj.

 

V salonu pracujeme s nejmodernějšími nástroji, které naučíme žáky používat, dbáme na správné postupy při práci, bezpečnost a zejména odbornou manipulaci se svěřenými psy. Od začátku kontrolujeme správný úchop nůžek, strojku a ostatního náčiní, aby nedošlo k poranění žáků ani psů. Součástí výuky je také seznámení s desinfekčními prostředky a vhodnou kosmetikou pro daný typ srsti. V průběhu kurzu předvedeme práci se štěňaty, která ještě na úpravu nejsou zvyklá a velmi starými nebo agresivními psy, kdy je velmi důležitý klidný přístup a správná manipulace.

 

Maximální počet uchazečů je 8, preferujeme však méně obsazený kurz, abychom zajistili klidný průběh výuky. Obvykle současně vyučujeme 3-4 žáky. Naším cílem je, aby po skončení kurzu byl absolvent připraven precizně ostříhat většinu běžných plemen psů ve svém salonu, popř. nabídneme další praxi v podobě kurzu pro pokročilé, nejsme-li si jisti, že je na samostatnou činnost připraven. Vše ale záleží hlavně na samotném uchazeči, jeho zájmu o práci střihače, dosavadním zkušenostem, šikovnosti a také talentu.

 

Ne každý, kdo se kurzu zúčastní, je schopen tuto práci vykonávat. Někdo přecení své síly, jiný zjistí, že jde opravdu o namáhavou práci nebo nemá správný vztah ke psům...ale kdo nezkusí - neví :-)

 

Pokud jsme vás neodradili a jste připraveni se stát  psím kadeřníkem, máte pejsky rádi, i když vám vždycky nedají vše zadarmo, vyberte si některý z nabízených kurzů a přidejte se na pár týdnů k nám do veselé party:-)..my uděláme všechno pro to, abyste se stali jedním z nás..

 


1.AKREDITOVANÝ REKVALIFIKAČNÍ KURZ "STŘIHAČ PSŮ"

 

Kurz pro zájemce o profesní rekvalifikaci"střihač psů",kteří žádají o proplacení kurzu úřad práce.

Tento kurz probíhá denně od pondělí do pátku, 7 týdnů a je zakončen zkouškou před autorizovanou osobou.

 

Termíny akreditovaných kurzů:

 

14.10.2019

18.11.2019

 

Více info a přihláška ZDE

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

2. INTENZIVNÍ REKVALIFIKAČNÍ KURZ STŘÍHÁNÍ PSŮ PRO ZAČÁTEČNÍKY

pro samoplátce

Cena kurzu: 19.500,- Kč

 

Kurz je určený pro začátečníky i mírně pokročilé, kteří se chtějí věnovat práci střihače psů a kurz si uhradí sami.

 

Po skončení kurzu obdrží absolventi "Osvědčení o absolvování kurzu stříhání psů" a mohou se dále samostatně věnovat profesi střihače psů.

 

Termíny nástupu na kurzy pro samoplátce:

 

Po dohodě s lektorem vyberete  den nástupu a 20 dní - lekcí ( v rozmezí max. 3 měsíců)

 

 

více info a přihláška ZDE

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


NOVINKA!!!

 

3. INTENZIVNÍ REKVALIFIKAČNÍ KURZ STŘÍHANÍ PSŮ PRO ZAČÁTEČNÍKY - DVOJICE

pro samoplátce

Cena kurzu 15.800,- Kč / osoba

 


Kurz je určen pro začátečníky a mírně pokročilé, kteří chtějí v profesi střihače podnikat ve dvojici.

Po skončení kurzu obdrží absolventi Osvědčení o absolvování intenzivního kurzu stříhání psů.

 

Terminy kurzů:

 

Po dohodě s lektorem vyberete  den nástupu a 20 dní - lekcí ( v rozmezí max. 3 měsíců)

 

Vice info a přihláška ZDE

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 

4.INDIVIDUÁLNÍ KURZ STŘÍHÁNÍ PSŮ PRO POKROČILÉ - pro samoplátce

Cena kurzu: 12.000,- Kč

 

Kurz je určený pro absolventy kurzu pro začátečníky nebo pro zájemce, kteří již profesi vykonávají a chtějí se v praxi zdokonalit.

 

Kurz trvá 12 dní v běžném provozu salonu a je zaměřen zejména na praxi...

 

Nástup a průběh kurzu je zcela individuální. Po dohodě s lektorem si před nástupem na kurz vyberete 12 dní ( max. 2 měsíce), na které vám lektor zajistí psí modely na stříhání.

 

Po skončení kurzu obdrží absolventi "Osvědčení o absolvování individuálního kurzu stříhání psů pro pokročilé".

 

více info a přihláška ZDE