KURZY STŘÍHÁNÍ PSŮ

Naše kurzy probíhají ve velmi dobře vybaveném, prostorném rodinném pražském salonu. Salon Anjuli má dlouholetou tradici - téměř 30 let, proto můžeme nabídnout kvalitní výuku a předvést velké množství psích plemen, která denně projdou rukama střihaček.

 

Náš přístup k jednotlivým žákům je velmi individuální, výuka probíhá v klidu, s přihlédnutím ke schopnostem jednotlivců. Praxe probíhá výhradně na zapůjčených psích modelech, nikoliv na běžných psích zákaznících. Pejsci jsou pečlivě vybíráni tak, aby bylo možné dobře ukázat správnou úpravu, tedy preferujeme pejsky klidné, dobře udržované, s tolerantními majiteli.

 

Na rozdíl od mnoha jinde nabízených kurzů nám jde o preciznost a kvalitu výuky, proto zajišťujeme potřebné množství psích modelů tak, aby každý žák samostatně pracoval a ostříhal svěřeného pejska zcela kompletně. Pouze v případě málopočetných plemen střih předvádí lektor.

 

K dispozici je veškeré vybavení k úpravě psů, čisté zázemí pro občerstvení, možnost konzultace s lektory - poradenství v oblasti podnikání, kalkulace nákladů, kontakty na obchodníky s vybavením pro střihače psů aj.

 

V salonu pracujeme s nejmodernějšími nástroji, které naučíme žáky používat, dbáme na správné postupy při práci, bezpečnost a zejména odbornou manipulaci se svěřenými psy. Od začátku kontrolujeme správný úchop nůžek, strojku a ostatního náčiní, aby nedošlo k poranění žáků ani psů. Součástí výuky je také seznámení s desinfekčními prostředky a vhodnou kosmetikou pro daný typ srsti. V průběhu kurzu předvedeme práci se štěňaty, která ještě na úpravu nejsou zvyklá a velmi starými nebo agresivními psy, kdy je velmi důležitý klidný přístup a správná manipulace.

 

Maximální počet současně vyučovaných uchazečů je 8, preferujeme však méně obsazený kurz, abychom zajistili klidný průběh výuky. Obvykle současně vyučujeme 3-4 žáky. Naším cílem je, aby po skončení kurzu byl absolvent připraven precizně ostříhat většinu běžných plemen psů ve svém salonu, popř. nabídneme další praxi v podobě kurzu pro pokročilé, nejsme-li si jisti, že je na samostatnou činnost připraven. Vše ale záleží hlavně na samotném uchazeči, jeho zájmu o práci střihače, dosavadním zkušenostem, šikovnosti a také talentu.

 

 

 

REKVALIFIKAČNÍ KURZ "STŘIHAČ PSŮ"

Kurz pro zájemce o profesní rekvalifikaci"střihač psů".

 

Cena kurzu: 29.000,- Kč

Kurzovné je splatné 10 dní po Vaší registraci, i přesto, že se hlásíte s velkým předstihem. Proto si svou přihlášku dobře rozmyslete, přečtěte si pozorně info o kurzu, ať zbytečně neblokujete místo vážným zájemcům.

 

Kurz je určen pro samoplátce, kurzy proplácené úřadem práce již z kapacitních důvodů nepořádáme.

 

30 lekcí si účastníci kurzu rozvrhnou dle svých časových možností, vždy ale pouze ve všedních dnech. Každý den - lekce začíná od 9.00 cca do 15.00 hod.

 

Od ledna 2022 je podmínkou dokončit kurz do dvou měsíců od zahájení, nenastanou-li překážky v pořádání kurzů z naší strany (např.vládní nařízení) nebo pokud účastník kurzu během jeho konání vážně onemocní (v tom případě požadujeme lékařské potvrzení).

 

Toto opatření je nutné k plynulému konání kurzů, plánování jednotlivých lekcí a zajištění kvality kurzů.

 

Termíny kurzů:

 

Kurzy pro rok 2021 jsou již plně obsazeny.

 

 

Termíny kurzů pro rok 2022:

Pro rok 2022 jsme počty účastníků velmi omezili, abychom v žádném případě nepřesáhli povolenou minimální kapacitu pro pořádání kurzů a kurzy probíhaly bez omezení.

 

10.1.2022 -  poslední volné místo!

 

7.3.2022 - 2 volná místa

 

2.5.2022 - 3 volná místa

 

5.9.2022 - 4 volná místa

 

7.11.2022 - 4 volná místa

 

 

 

 

 

Více info a přihláška ZDE

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

2.INDIVIDUÁLNÍ KURZ STŘÍHÁNÍ PSŮ PRO POKROČILÉ - pro samoplátce

Cena kurzu: 15.000,- Kč

 

Kurz je určený pouze pro absolventy našich kurzů pro začátečníky.

 

Kurz trvá 15 dní v běžném provozu salonu a je zaměřen zejména na praxi...

 

Nástup a průběh kurzu je zcela individuální, většinou přímo navazuje na předešlý kurz pro začátečníky.

Po dohodě s lektorem si před nástupem na kurz vyberete 15 dní, na které vám lektor zajistí psí modely na stříhání.

 

Po skončení kurzu obdrží absolventi "Osvědčení o absolvování individuálního kurzu stříhání psů pro pokročilé".

Registrace na tento typ kurzu je možná pouze přímo v Salonu Anjuli po dohodě s lektorem.

 

 

Kurzy stříhání psů pořádáme pouze ve všedních dnech cca od 9.00 do 15.00 hod.

Individuální kurzy zaměřěné pouze na vybrané plemeno z časových důvodů nepořádáme. Zaměřujeme se zejména na zájemce o profesní stříhání.