AKTUALITY

 

OD 1.11.2018 JE MOŽNÉ PLATIT V NAŠEM SALONU PLATEBNÍMI KARTAMI.

 

 

BROUŠENÍ STŘÍHACÍCH HLAV OD 1.11.2018 JIŽ NEPROVÁDÍME!


 

PARKOVÁNÍ VE "SVATOSLAVCE"

 

Vážení  zákazníci, od 1.7.2018 jsou v "naší" ulici Svatoslavova parkovací zóny. Před naším salonem můžete zaparkovat, přestože nejste obyvatelem Prahy 4. Je zde parkování placené, hodina Vás bude stát 20,- Kč. Obyvatelé Prahy 4 s platným povolením mohou zaparkovat jak v "naší" ulici, tak v přilehlých ulicích s modrými zónami. Příjemné je, že na rozdíl od předešlých let je většinou v ulici i několik volných parkovacích míst :-)

 

DOPRODEJ PSÍCH OBLEČKŮ

Letošní sezónu končíme s prodejem psí módy v salonu Anjuli. Využijte proto velkých slev na psí oblečky pro Vaše miláčky. V nabídce jsou zatím svetry, mikiny, teplé vesty, bundy i overaly s nohavicemi. Přijďte se podívat, možná nějaký slušivý kousek čeká i na vašeho pejska:-)

 

 

 

KURZY STŘÍHÁNÍ PSŮ

 

Nabízím možnost nejen svým zákazníkům, ale i majitelům pejsků, které u nás pravidelně nestříháme, nechat si v rámci kurzů stříhání psů zcela zdarma upravit pejska.  Žáci pejsky vykoupou, perfektně vyčešou a ostříhají pod mým odborným dohledem do slušivého střihu.

Máte-li zájem o tuto službu, volejte na tel.

733 772 026

nebo na toto číslo zašlete sms zprávu:

"zapůjčím psího modela"

a já se vám ozvu zpět. Kateřina Motejzíková - majitelka Salonu Anjuli

 

 

 

DOKONALÁ LÁSKA V SALONU ANJULI

 

Na základě vlastních zkušeností v našem salonu nabízíme svým zákazníkům velmi příjemné a zejména účinné produkty od firmy "Dokonalá láska".

 

Jedná se o čistě přírodní produkty pro péči o vašeho miláčka.

 

V současné době nejprodávanější jsou velmi účinné a zcela přírodní

PŘÍPRAVKY PROTI HMYZU !!! - sprej a šampon

 

a také velmi účinný přípravek k ODSTRANĚNÍ ZUBNÍHO KAMENE kamene a ošetření dásní


V salonu nabízíme celou řadu šamponů, olejů a vonných esencí do difuzérů pro léčbu a prevenci kožních onemocnění, pro posílení imunity, ale také působící proti strachu, stresu, úzkosti a dalším nepříjemným projevům pejsků.

Více info na www.dokonalalaska.cz

 

 

 

PROVÁDÍME BROUŠENÍ STŘÍHACÍCH HLAV STROJKŮ

více info v sekci "broušení...."