AKTUALITY

Vážení zákazníci,

 

Salon Anjuli od 18.5.2021 nabízí své služby pro malá a střední plemena také na druhé adrese v Praze 4, Jeremenkova 43.

Na této adrese Vám po dohodě upraví pejska majitelka Salonu Anjuli Kateřina Motejzíková, která běžně stříhá také v Nuslích.

Máte-li zájem o stříhání svého psa na této adrese, volejte na číslo 603 836 081 a adresu Jeremenkova ohlaste hned na začátku objednávky.

 

 

S OHLEDEM NA VLÁDNÍ NAŘÍZENÍ, PROSÍME, ABYSTE  DODRŽOVALI NÁSLEDUJÍCÍ REŽIMOVÁ OPATŘENÍ:

 

1.VSTUPUJTE DO SALONU JEDNOTLIVĚ, S NASAZENOU OCHRANOU DÝCHACÍCH CEST, PEJSKA PŘEDEJTE STŘIHAČI A PO DOMLUVENÉ DOBĚ SI JEJ OPĚT VYZVEDNĚTE. PROSÍME, NEZŮSTÁVEJTE V ČEKÁRNĚ SALONU.2. PŘED SALONEM DODRŽUJTE ROZESTUPY, UMOŽNĚTE NÁM NEJDŘÍVE PŘEDAT JIŽ UPRAVENÉ PEJSKY, POTÉ PŘIJMEME VAŠEHO NA STŘÍHÁNÍ.3. PLATBY PŘIJÍMÁME V HOTOVOSTI I PLATEBNÍMI KARTAMI.

 

4. PŘED NÁVŠTĚVOU PSÍHO SALONU NENÍ NUTNÉ, ABY BYL MAJITEL PSA TESTOVÁN NA COVID-19.

 

5. V SALONU PRACUJÍ TŘI STŘIHAČKY, JE TEDY MOŽNÉ, ŽE SE SEJDE VÍCE ZÁKAZNÍKŮ NA JEDNU KONKRÉTNÍ HODINU. NEBOJTE SE, NA VŠECHNY SE DOSTANE, VŠE MÁME DOBŘE ZORGANIZOVANÉ. VÁS PROSÍME O TRPĚLIVOST PŘI PŘEDÁVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ ROZESTUPŮ.

 

6. S OHLEDEM NA ORGANIZACI JEDNOTLIVÝCH ZÁKAZNÍKŮ A NUTNOSTI ČASTĚJŠÍ DESINFEKCE PROSTOR, PROSÍME O SHOVÍVAVOST, DOBA ÚPRAVY MŮŽE TRVAT O NĚCO DÉLE, NEŽ JSTE ZVYKLÍ.

 

 

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A TĚŠÍME SE NA VÁS

 

 

 

 

KURZY STŘÍHÁNÍ PSŮ

Kurzy stříhání psů budou opět pokračovat od ledna 2021. Pokud by z důvodu vládního nařízení nebylo možné je pořádat, budeme o této situaci včas informovat.

Zájemci o kurz si mohou kurzy předplatit, ale termín nástupu se nemusí shodovat s uvedenými daty na přihlášce, změnu nahlásíme po případné registraci na kurz - více info v sekci " Kurzy stříhání"

 

 

 

STŘÍHÁNÍ PSŮ - MODELŮ ZCELA ZDARMA!

 

Nabízím možnost nejen svým zákazníkům, ale i majitelům pejsků, které u nás pravidelně nestříháme, nechat si v rámci kurzů stříhání psů zcela zdarma upravit pejska.  Žáci pejsky vykoupou, perfektně vyčešou a ostříhají pod mým odborným dohledem do slušivého střihu.

Máte-li zájem o tuto službu, volejte na tel.

733 772 026

nebo na toto číslo zašlete sms zprávu:

"zapůjčím psího modela"

a já se vám ozvu zpět. Kateřina Motejzíková - majitelka Salonu Anjuli