AKTUALITY

 

Prosíme zákazníky, aby dodržovali opatření, která pomáhají proti šíření covid-19, ale i jiným infekčním onemocněním.

 

Spléháme na zdravý úsudek a informovanost našich zákazníků, proto "nezdobíme" dveře našeho salonu nekonečným výčtem zákazů a opatření.

 

Děkujeme za Vaši podporu v této době a snažme se, aby bylo vše zase tak, jak má být:-)

 

Nepříjemným dopadem koronavirové doby je i pro nás velmi citelné navýšení nákladů na provoz salonu (energie, vodné, materiály, střihačské pomůcky..)

 

Od 1.11.2021 proto i my musíme zvýšit ceny našich služeb. Snažíme se, abychom byli stále kvalitním a cenově dostupným salonem, proto jako kompenzaci našim věrným zákazníkům nabídneme určité benefity za pravidelné a časté návštěvy salonu.

 

Sledujte naše webové stránky.

 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.

 

***********


 

Salon Anjuli od 18.5.2021 nabízí své služby pro malá a střední plemena také na druhé adrese v Praze 4, Jeremenkova 43.

Na této adrese Vám po dohodě upraví pejska majitelka Salonu Anjuli Kateřina Motejzíková, která běžně stříhá také v Nuslích.

Máte-li zájem o stříhání svého psa na této adrese, volejte na číslo 603 836 081 a adresu Jeremenkova ohlaste hned na začátku objednávky.

 

 

 

***********

 

 

KURZY STŘÍHÁNÍ PSŮ

Kurzy stříhání psů budou opět pokračovat od ledna 2021. Pokud by z důvodu vládního nařízení nebylo možné je pořádat, budeme o této situaci včas informovat.

Zájemci o kurz si mohou kurzy předplatit, ale termín nástupu se nemusí shodovat s uvedenými daty na přihlášce, změnu nahlásíme po případné registraci na kurz - více info v sekci " Kurzy stříhání"

 

 

***********

 

 

 

STŘÍHÁNÍ PSŮ - MODELŮ ZCELA ZDARMA!

 

Nabízím možnost nejen svým zákazníkům, ale i majitelům pejsků, které u nás pravidelně nestříháme, nechat si v rámci kurzů stříhání psů zcela zdarma upravit pejska.  Žáci pejsky vykoupou, perfektně vyčešou a ostříhají pod mým odborným dohledem do slušivého střihu.

Máte-li zájem o tuto službu, volejte na tel.

733 772 026

nebo na toto číslo zašlete sms zprávu:

"zapůjčím psího modela"

a já se vám ozvu zpět. Kateřina Motejzíková - majitelka Salonu Anjuli